УВАГА!

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації в Україні олімпіада з патофізіології переноситься на 4 березня 2022 року

Презентація нового посібника англійською мовою

27 січня на кафедрі патофізіології під час практичного заняття з англомовними студентами 3 курсу 29 групи міжнародного факультету ПДМУ доцент Гришко Ю.М. провела презентацію нового посібника англійською мовою

Увага! Конкурс!

08.02.2022р. о 16.00 на кафедрі патофізіології відбудеться I тур Всеукраїнської студентської олімпіади з предмету «Патофізіологія».

З Новим Роком!

Кафедра патофізіології вітає адміністрацію академії, колег та студентів з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.

Монографія «Функціонально-метаболічний континуум: фізіологія і патологія», Ю.М. Гришко

Доцент кафедри патофізіології, кандидат медичних наук Гришко Ю.М. у співавторстві з професором А.І. Гоженко видала монографію «Функціонально-метаболічний континуум: фізіологія і патологія».

Участь в онлайн тренінгу із підготовки експертів з акредитації освітніх програм

15-16 грудня 2020 року завідувач кафедри патофізіології професор В.О. Костенко пройшов онлайн-тренінг із підготовки експертів з акредитації освітніх програм, що було організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти.

Вручення дипломів доктора філософії учням завідувача кафедри патофізіології

23 грудня на Актовій раді академії ректор академії, професор В. М. Ждан урочисто вручав дипломи PhD учням завідувача кафедри професора Костенко В.О.

Участь співробітників кафедри патофізіології у 18th Annual World Congress Insulin Resistance Diabetes & Cardiovascular Disease 3-6 грудня 2020 року

Завідувач кафедри патофізіології професор д.мед.н Костенко В.О. та викладач кафедри доктор філософії Акімов О.Є. взяли участь у роботі 18th Annual World Congress Insulin Resistance Diabetes & Cardiovascular Disease 3-6 грудня 2020 року.

20 листопада 2020 року відбувся вебінар "Software для молодого науковця" в межах проекту "Young Scientist's School", на якому брав участь аспірант кафедри патофізіології Чеботар Олександр Віталійович.